Extra - Legislativní Angličtina

Extra - Legislativní Angličtina

12 min, před 11 měs.

Dnešní lekce je ukázkovou lekcí pro všechny právníky, soudce, advokáty, právní poradce, studenty práv a všechny, kteří si chtějí rozšířit své obzory.Velevážený Soudce Legal nám vysvětlí základy právního systému a přidá ještě několik užitečných slovíček a frází. Tato lekce je určena pro VIP studenty. Pokud se chcete stát VIP studentem a naučit se mnohem více než ostatní, pak neváhejte a jděte na www.patreon.com/sedmalekcea vyberte VIP sekci. Law and OrderGeorgeSupport the show (https://www.patreon.com/Sedmalekce)

© Sedmá Lekce

Další epizody podcastu Angličtina jinak - Sedmá Lekce podcast

V dnešní lekci opět probudíme skřítka Atonina, který nám vysvětlí jak se používá předložka ON.Enjoy.GeorgeSupport the show (https://www.patreon.com/Sedmalekce)
před 3 měs. 9 min
V dnešní lekci se podíváme jak používat předložku IN v prostoru.Enjoy!George.Support the show (https://www.patreon.com/Sedmalekce)
před 4 měs. 9 min
V dnešní lekci se podíváme na slovíčka. Budeme se učit podstatná jména, slovesa, přídavná jména, ale i příslovce.Enjoy.George.Support the show (https://www.patreon.com/Sedmalekce)
před 4 měs. 8 min
V dnešní lekci se opět podíváme na slovíčka. Desáté opakovaní je tady!!Enjoy.George.Support the show (https://www.patreon.com/Sedmalekce)
před 4 měs. 9 min
V dnešní lekci se podíváme na gramatiku a to přímo na vazbu There is, there are. Často se stává, že se tato vazba překládá jako "tam je" nebo "tam jsou". Ale to tak úplně není pravda. Tak co se vydat na ostrov a prozkoumat jestli se tato vazba dá pochopit...
před 5 měs. 11 min