Procvičování celých vět 3

Procvičování celých vět 3

8 min, před 11 měs.

V dnešní lekci si pro Vás umělá inteligence KAR-EL připravila takové malé procvičování celých vět, které byste teď už měli dát dohromady sami. A pokud nebudete nějakou věc vědět - nebojte - žádný učený z nebe nespadl - a proto se můžete kdykoliv vrátit k předchozím lekcím a zkoušet to znovu. Jak se říká v Angličtině - Practice makes master - tzn. Cvičení dělá mistraKAR-EL už se nemůže dočkat až Vás prozkouší a tím Vás naučí další věci. Good luckGeorgeSupport the show (https://www.patreon.com/Sedmalekce)

© Sedmá Lekce

Další epizody podcastu Angličtina jinak - Sedmá Lekce podcast

V dnešní lekci opět probudíme skřítka Atonina, který nám vysvětlí jak se používá předložka ON.Enjoy.GeorgeSupport the show (https://www.patreon.com/Sedmalekce)
před 3 měs. 9 min
V dnešní lekci se podíváme jak používat předložku IN v prostoru.Enjoy!George.Support the show (https://www.patreon.com/Sedmalekce)
před 4 měs. 9 min
V dnešní lekci se podíváme na slovíčka. Budeme se učit podstatná jména, slovesa, přídavná jména, ale i příslovce.Enjoy.George.Support the show (https://www.patreon.com/Sedmalekce)
před 4 měs. 8 min
V dnešní lekci se opět podíváme na slovíčka. Desáté opakovaní je tady!!Enjoy.George.Support the show (https://www.patreon.com/Sedmalekce)
před 5 měs. 9 min
V dnešní lekci se podíváme na gramatiku a to přímo na vazbu There is, there are. Často se stává, že se tato vazba překládá jako "tam je" nebo "tam jsou". Ale to tak úplně není pravda. Tak co se vydat na ostrov a prozkoumat jestli se tato vazba dá pochopit...
před 5 měs. 11 min