Procvičování celých vět 1

Procvičování celých vět 1

11 min, před 1 rok.

V dnešní lekci si pořádně procvičíme celé věty. A protože jeskyně je omezena na slovíčka, tak Vás vezmu do vesmíru, kde budeme mít na cvičení úplný klid. A tady Vám představím umělou inteligenci, kterou jsem pojmenoval KAR-EL. KAR-EL je hodně dobrý AI asistent a rád Vás prozkouší z celých vět. Tak na nic nečekejte a poleťte mě navštívit na mou orbitální stanici BJK009. Je z ní krásný výhled na naši Zemi.George

© Sedmá Lekce

Další epizody podcastu Angličtina jinak - Sedmá Lekce podcast

V dnešní lekci opět probudíme skřítka Atonina, který nám vysvětlí jak se používá předložka ON.Enjoy.GeorgeSupport the show (https://www.patreon.com/Sedmalekce)
před 3 měs. 9 min
V dnešní lekci se podíváme jak používat předložku IN v prostoru.Enjoy!George.Support the show (https://www.patreon.com/Sedmalekce)
před 4 měs. 9 min
V dnešní lekci se podíváme na slovíčka. Budeme se učit podstatná jména, slovesa, přídavná jména, ale i příslovce.Enjoy.George.Support the show (https://www.patreon.com/Sedmalekce)
před 4 měs. 8 min
V dnešní lekci se opět podíváme na slovíčka. Desáté opakovaní je tady!!Enjoy.George.Support the show (https://www.patreon.com/Sedmalekce)
před 4 měs. 9 min
V dnešní lekci se podíváme na gramatiku a to přímo na vazbu There is, there are. Často se stává, že se tato vazba překládá jako "tam je" nebo "tam jsou". Ale to tak úplně není pravda. Tak co se vydat na ostrov a prozkoumat jestli se tato vazba dá pochopit...
před 5 měs. 11 min