Slovní zásoba 5

Slovní zásoba 5

8 min, před 1 rok.

V dnešní lekci se naučíme výhradně slovesa a to proto, abychom využili všechno to, co jsme se naučili v minulých lekcích o gramatice - čili stavět základní věty. Všechna slovesa si můžete sami prozkoušet kdykoliv a kdekoliv na této adrese:https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScZKYV9riv1gprexZhA0T55DgmT-WLo8PHX9VrBMLFhHoMOVg/viewform?usp=sf_linkGood luckGeorge

© Sedmá Lekce

Další epizody podcastu Angličtina jinak - Sedmá Lekce podcast

V dnešní lekci opět probudíme skřítka Atonina, který nám vysvětlí jak se používá předložka ON.Enjoy.GeorgeSupport the show (https://www.patreon.com/Sedmalekce)
před 3 měs. 9 min
V dnešní lekci se podíváme jak používat předložku IN v prostoru.Enjoy!George.Support the show (https://www.patreon.com/Sedmalekce)
před 4 měs. 9 min
V dnešní lekci se podíváme na slovíčka. Budeme se učit podstatná jména, slovesa, přídavná jména, ale i příslovce.Enjoy.George.Support the show (https://www.patreon.com/Sedmalekce)
před 4 měs. 8 min
V dnešní lekci se opět podíváme na slovíčka. Desáté opakovaní je tady!!Enjoy.George.Support the show (https://www.patreon.com/Sedmalekce)
před 4 měs. 9 min
V dnešní lekci se podíváme na gramatiku a to přímo na vazbu There is, there are. Často se stává, že se tato vazba překládá jako "tam je" nebo "tam jsou". Ale to tak úplně není pravda. Tak co se vydat na ostrov a prozkoumat jestli se tato vazba dá pochopit...
před 5 měs. 11 min