Can I Have.......? Aneb jak co nejjednodušeji požádat o téměř cokoliv.

Can I Have.......? Aneb jak co nejjednodušeji požádat o téměř cokoliv.

5 min, před 1 rok.

V dnešní lekci se podíváme na jednu z nejlepších a nejčastějších otázek, kterou v Angličtině určitě využijete nejen jako turisté, ale i jako hoteliéři, právníci, provozovatelé nebo prostě jenom hosté v restauraci. CAN I HAVE....?S touto frází jednoduše získáte co potřebujete a budete přitom vypadat COOL.Takže neváhejte a pusťte se do toho.Příjemný poslech.George

© Sedmá Lekce

Další epizody podcastu Angličtina jinak - Sedmá Lekce podcast

V dnešní lekci opět probudíme skřítka Atonina, který nám vysvětlí jak se používá předložka ON.Enjoy.GeorgeSupport the show (https://www.patreon.com/Sedmalekce)
před 3 měs. 9 min
V dnešní lekci se podíváme jak používat předložku IN v prostoru.Enjoy!George.Support the show (https://www.patreon.com/Sedmalekce)
před 4 měs. 9 min
V dnešní lekci se podíváme na slovíčka. Budeme se učit podstatná jména, slovesa, přídavná jména, ale i příslovce.Enjoy.George.Support the show (https://www.patreon.com/Sedmalekce)
před 4 měs. 8 min
V dnešní lekci se opět podíváme na slovíčka. Desáté opakovaní je tady!!Enjoy.George.Support the show (https://www.patreon.com/Sedmalekce)
před 4 měs. 9 min
V dnešní lekci se podíváme na gramatiku a to přímo na vazbu There is, there are. Často se stává, že se tato vazba překládá jako "tam je" nebo "tam jsou". Ale to tak úplně není pravda. Tak co se vydat na ostrov a prozkoumat jestli se tato vazba dá pochopit...
před 5 měs. 11 min