Gramatika - Základní stavba věty 2

Gramatika - Základní stavba věty 2

10 min, před 1 rok.

Tato lekce je tak trochu jiná. Dlouho jsme přemýšleli jak látku zpestřit a došli jsme k názoru, že bude nejlepší jí zasadit do skutečných reálií, takže jsme požádali kluky z Jill Production a ti přišli s neotřelým konceptem, který vymysleli, nahráli a zrealizovali. Dali nám k dispozici teleport a díky němu se budete moci kdykoliv přenést na ostrov jménem I-land a tam se učit a probírat Angličtinu. Je tam maják, kde Vás přivítám a odtud už se teleportem můžeme společně podívat kam budeme chtít. Procestujeme spolu svět a přitom se budeme učit Anglicky.Doufám, že se Vám tento nový koncept bude líbit.V dnešní lekci se podíváme na druhý díl základní stavby vět. Kluci z Jill Production odvedli skvělou práci a proto jsem jim slíbil, že se o nich zmíním. Pokud budete chtít natočit reklamu, ať už do televize, YouTube nebo do rádia, oni jsou ti praví kreativní profíci. Všechno vymyslí, navrhnou, natočí a zrealizují. Ještě jednou jim děkuji a Vy se mrkněte na jejich stránky www.jillproduction.com GeorgeP.S. A zde je odkaz na malý testík.https://forms.gle/1TBNWB7SGgiRXz9Z9

© Sedmá Lekce

Další epizody podcastu Angličtina jinak - Sedmá Lekce podcast

V dnešní lekci opět probudíme skřítka Atonina, který nám vysvětlí jak se používá předložka ON.Enjoy.GeorgeSupport the show (https://www.patreon.com/Sedmalekce)
před 3 měs. 9 min
V dnešní lekci se podíváme jak používat předložku IN v prostoru.Enjoy!George.Support the show (https://www.patreon.com/Sedmalekce)
před 4 měs. 9 min
V dnešní lekci se podíváme na slovíčka. Budeme se učit podstatná jména, slovesa, přídavná jména, ale i příslovce.Enjoy.George.Support the show (https://www.patreon.com/Sedmalekce)
před 4 měs. 8 min
V dnešní lekci se opět podíváme na slovíčka. Desáté opakovaní je tady!!Enjoy.George.Support the show (https://www.patreon.com/Sedmalekce)
před 5 měs. 9 min
V dnešní lekci se podíváme na gramatiku a to přímo na vazbu There is, there are. Často se stává, že se tato vazba překládá jako "tam je" nebo "tam jsou". Ale to tak úplně není pravda. Tak co se vydat na ostrov a prozkoumat jestli se tato vazba dá pochopit...
před 5 měs. 11 min