Slovní zásoba 1

Slovní zásoba 1

8 min, před 1 rok.

Co by to bylo za lekce, kdybychom neznali slovíčka. A ten nejlepší způsob jak se je naučit najdete v této lekci. Ale protože poslech je jenom jedna část, připravili jsme pro Vás ještě bonusový materiál, díky kterému si sami můžete kdykoliv a kolikrát chcete vyzkoušet jestli jste se slovíčka naučili dobře. Stačí kliknout na tento odkaz a můžete se sami otestovat: https://forms.gle/VCvemkzVpEyAZV5Q6Dejte odebírat podcast ať nepropásnete ani jednu lekci. A jestli jste na Facebooku, my take - @sedmalekce - dejte like naší stránce.https://www.facebook.com/sedmalekce/?view_public_for=105145107853402

© Sedmá Lekce

Další epizody podcastu Angličtina jinak - Sedmá Lekce podcast

V dnešní lekci opět probudíme skřítka Atonina, který nám vysvětlí jak se používá předložka ON.Enjoy.GeorgeSupport the show (https://www.patreon.com/Sedmalekce)
před 3 měs. 9 min
V dnešní lekci se podíváme jak používat předložku IN v prostoru.Enjoy!George.Support the show (https://www.patreon.com/Sedmalekce)
před 4 měs. 9 min
V dnešní lekci se podíváme na slovíčka. Budeme se učit podstatná jména, slovesa, přídavná jména, ale i příslovce.Enjoy.George.Support the show (https://www.patreon.com/Sedmalekce)
před 4 měs. 8 min
V dnešní lekci se opět podíváme na slovíčka. Desáté opakovaní je tady!!Enjoy.George.Support the show (https://www.patreon.com/Sedmalekce)
před 4 měs. 9 min
V dnešní lekci se podíváme na gramatiku a to přímo na vazbu There is, there are. Často se stává, že se tato vazba překládá jako "tam je" nebo "tam jsou". Ale to tak úplně není pravda. Tak co se vydat na ostrov a prozkoumat jestli se tato vazba dá pochopit...
před 5 měs. 11 min