Slovní zásoba 2

Slovní zásoba 2

8 min, před 1 rok.

V dnešní lekci pokračujeme v učení slovní zásoby.Pomalu tak budujeme dostatečnou slovní zásobu pro běžné využití, takže vydržte, učte se a hlavně nic nevzdávejte.  Díky Vám jsme překročili hranici 500 posluchačů a za to Vám patří veliké díky. Až se slovíčka naučíte zpaměti a podle poslechu, tak je tady pro Vás samozřejmě ještě malé cvičení, které si můžete dělat ve volných chvílích a obsahuje všechna slovíčka z tohoto dílu. https://forms.gle/Hzyrty4yswoFV2Np7A jsme i na Facebooku jako skupina Angličtina jinak - Sedmá lekce. Tak se přidejtehttps://www.facebook.com/groups/271966790606905/Good luck.George

© Sedmá Lekce

Další epizody podcastu Angličtina jinak - Sedmá Lekce podcast

V dnešní lekci opět probudíme skřítka Atonina, který nám vysvětlí jak se používá předložka ON.Enjoy.GeorgeSupport the show (https://www.patreon.com/Sedmalekce)
před 3 měs. 9 min
V dnešní lekci se podíváme jak používat předložku IN v prostoru.Enjoy!George.Support the show (https://www.patreon.com/Sedmalekce)
před 4 měs. 9 min
V dnešní lekci se podíváme na slovíčka. Budeme se učit podstatná jména, slovesa, přídavná jména, ale i příslovce.Enjoy.George.Support the show (https://www.patreon.com/Sedmalekce)
před 4 měs. 8 min
V dnešní lekci se opět podíváme na slovíčka. Desáté opakovaní je tady!!Enjoy.George.Support the show (https://www.patreon.com/Sedmalekce)
před 4 měs. 9 min
V dnešní lekci se podíváme na gramatiku a to přímo na vazbu There is, there are. Často se stává, že se tato vazba překládá jako "tam je" nebo "tam jsou". Ale to tak úplně není pravda. Tak co se vydat na ostrov a prozkoumat jestli se tato vazba dá pochopit...
před 5 měs. 11 min