Čeká Premier League revoluce? Radikální návrh změn vzbudil poprask

Čeká Premier League revoluce? Radikální návrh změn vzbudil poprask

40 min, před 4 měs.

Sníží se počet účastníků Premier League na 18 a zruší se ligový pohár? Právě tyto body obsahuje kontroverzní návrh, který unikl z šuplíku vedení Liverpoolu a Manchesteru United. Mezi kluby a fanoušky vyvolal vášnivé reakce.

© Seznam Zprávy

Další epizody podcastu Angličan

Jako sovětský pěšák na předměstí Berlína v závěru druhé světové války vypadal Tomáš Souček při zápase West Hamu s rivalem z Tottenhamu. Český reprezentant svou obětavostí ještě víc upevnil své prominentní místo v srdcích fandů.
před 1 týd. 1 h 9 min
Všechno, co jste kdy chtěli vědět o Leicesteru, ale báli jste se zeptat. Ve fotbalové i nefotbalové rovině jde podcast Angličan až na dřeň. Jamie Vardy, thajští vlastníci Lišek, sepětí s městem i to, co Leicester Anglii dal.
před 2 týd. 1 h 1 min
Mimořádné vydání Podcastu Angličan přináší otevřený rozhovor s koučem pražské Slavie Jindřichem Trpišovským. Uznávaný trenér podrobně popisuje silné i slabší stránky Leicesteru a pouští se i do analýzy krize Liverpoolu.
před 3 týd. 32 min
Český reprezentační záložník zažíval v Premier League svůj pohádkový příběh, než narazil na rozhodčího Mikea Deana. Proti jeho nesmyslné červené kartě ale povstal anglický fotbalový národ a Součkovo vyloučení bylo anulováno.
před 3 týd. 57 min
Když na hřišti schází útočník Harry Kane, kane nejednomu příznivci Tottenhamu Hotspur slza po tváři. A v aktuální epizodě Angličana došlo ke shodě debatujících, že kouč José Mourinho si neví s takovou situací rady.
před 1 měs. 1 h 1 min