Brexit „úplně natvrdo“ by Premier League zasadil těžkou ránu. A uškodil by i Čechům. Mádl & Häring

Brexit „úplně natvrdo“ by Premier League zasadil těžkou ránu. A uškodil by i Čechům. Mádl & Häring

25 min, před 1 rok.

Svět se mění a nic netrvá věčně. Ani členství Velké Británie v Evropské unii. O tom, jak nepříjemné důsledky může brexit přinést fotbalové Premier League, debatovali v aktuálním vydání pořadu Angličan Jiří Hošek, Karel Häring a Luděk Mádl.

© Seznam Zprávy

Další epizody podcastu Angličan

Chelsea, Tottenham, West Bromwich a Sheffield United. V těchto klubech momentálně vede lavičku jiná osoba, než která jí šéfovala na začátku sezóny. Zatímco u londýnských Bluesmanů výměna na trenérském postu zafungovala výtečně a léčba Tuchelem za...
před 2 dny 58 min
Vzpoura přehlížených i první zápas Premier League, který byl odložen kvůli protestům fanoušků. Takový byl vpád příznivců Manchesteru United na plochu stadionu Old Trafford. Půjde o bod zlomu ve snaze fandů získat větší vliv?
před 1 týd. 57 min
Proč musí Slavia v létě víc zohlednit finanční situaci než sílu kádru? S kolika oporami se budou muset sešívaní rozloučit? Šéf Slavie Jaroslav Tvrdík v nezvykle otevřeném rozhovoru pro SZ popsal i neznámé detaily kauzy Kúdela.
před 1 týd. 47 min
Bojkot sociálních sítí jako další krok na cestě za vyhlazením diskriminace ve virtuálním prostoru. Nové vydání podcastu Angličan si klade zásadní společenskou otázku - jaký je význam sociálních médií ve světě fotbalu?
před 2 týd. 1 h 7 min