Rudý Manchester a koronavirus, na který hráči zapomněli. Šídlo & Häring

Rudý Manchester a koronavirus, na který hráči zapomněli. Šídlo & Häring

22 min, před 10 měs.

Pepu Guardiolovi se zatím nikdy nestalo, že by ho třikrát v jedné sezóně porazil tentýž trenér. Až teď se takový našel: jmenuje se Ole Gunnar Solskjaer a vede Manchester United. Tedy tým, který se v posledních týdnech nebývale zvednul, a to především díky jednomu muži. I o něm je řeč v novém vydání pořadu Angličan s Karlem Häringem, Jindřichem Šídlem a Jiřím Hoškem.

© Seznam Zprávy

Další epizody podcastu Angličan

Roman Abramovič potvrdil pověst majitele, který se svými trenéry trpělivost moc nemá. Neukvapili se ale na Stamford Bridge s odvoláním Lamparda? Angličan hledá i kořeny nezvyklé krize Liverpoolu a rozdává pololetní vysvědčení.
před 1 den 1 h 9 min
Reprezentační pravý bek mluví ve speciálním Angličanovi o životě v covidem paralyzované Anglii, o strachu z nákazy i o hraní před prázdnými tribunami. S kým jel v autě poprvé vlevo a s kým v kabině řeší český registrační systém očkování?
před 1 týd. 51 min
Angličané dodnes nedají dopustit na FA Cup, který se hraje už od roku 1871. I když ze své slávy něco ztratil, stále nabízí pohádkové příběhy o tom, jak malý a chudý klub senzačně zdolal bohatého giganta.
před 2 týd. 1 h 4 min
Nejlepší ambasador Česka a českých vánočních zvyklostí ve Spojeném království se jmenuje Tomáš Souček. Jeho výkony na hřišti a upřímné odpovědi v rozhovoru dál zvedají jeho tržní cenu i oblibu u fanoušků.
před 3 týd. 1 h 9 min
Napsat postaru na papír, vystřihnout a nalepit, nebo prostě naťukat do počítače? Komentovat naživo fotbal je náročná disciplína plná nástrah. Angličan tentokrát zaostřil na tuhle profesi, ale nenechal stranou ani aktuální dění.
před 4 týd. 1 h 8 min