Bláznivé varianty, jak spasit sezonu a Liverpoolu titul. Bosák & Mádl

Bláznivé varianty, jak spasit sezonu a Liverpoolu titul. Bosák & Mádl

30 min, před 1 rok.

Má pětadvacet bodů náskoku na druhého. K titulu by mu stačilo už jen dvakrát vyhrát. Kdyby měl Liverpool v takové konstelaci přijít kvůli koronavirové nákaze o titul, byla by to sportovní katastrofa, kterou by šéfové Premier League neměli dopustit. Na tom se v novém vydání Angličana trio Jaromír Bosák, Jiří Hošek a Luděk Mádl jednoznačně shodlo.

© Seznam Zprávy

Další epizody podcastu Angličan

Chelsea, Tottenham, West Bromwich a Sheffield United. V těchto klubech momentálně vede lavičku jiná osoba, než která jí šéfovala na začátku sezóny. Zatímco u londýnských Bluesmanů výměna na trenérském postu zafungovala výtečně a léčba Tuchelem za...
před 2 dny 58 min
Vzpoura přehlížených i první zápas Premier League, který byl odložen kvůli protestům fanoušků. Takový byl vpád příznivců Manchesteru United na plochu stadionu Old Trafford. Půjde o bod zlomu ve snaze fandů získat větší vliv?
před 1 týd. 57 min
Proč musí Slavia v létě víc zohlednit finanční situaci než sílu kádru? S kolika oporami se budou muset sešívaní rozloučit? Šéf Slavie Jaroslav Tvrdík v nezvykle otevřeném rozhovoru pro SZ popsal i neznámé detaily kauzy Kúdela.
před 1 týd. 47 min
Bojkot sociálních sítí jako další krok na cestě za vyhlazením diskriminace ve virtuálním prostoru. Nové vydání podcastu Angličan si klade zásadní společenskou otázku - jaký je význam sociálních médií ve světě fotbalu?
před 2 týd. 1 h 7 min