Ashley se fandům Newcastlu nelíbil. Nový majitel nabízí miliardy i popravy. Bosák & Mádl

Ashley se fandům Newcastlu nelíbil. Nový majitel nabízí miliardy i popravy. Bosák & Mádl

25 min, před 8 měs.

V Newcastlu se schyluje ke změně majitele klubu. Od fanoušky nemilovaného Mikea Ashleyho ale kupuje klub Premier League ještě kontroverznější subjekt. Saúdský fond, za kterým stojí korunní princ Mohamed bin Salmán.

© Seznam Zprávy

Další epizody podcastu Angličan

Roman Abramovič potvrdil pověst majitele, který se svými trenéry trpělivost moc nemá. Neukvapili se ale na Stamford Bridge s odvoláním Lamparda? Angličan hledá i kořeny nezvyklé krize Liverpoolu a rozdává pololetní vysvědčení.
před 1 den 1 h 9 min
Reprezentační pravý bek mluví ve speciálním Angličanovi o životě v covidem paralyzované Anglii, o strachu z nákazy i o hraní před prázdnými tribunami. S kým jel v autě poprvé vlevo a s kým v kabině řeší český registrační systém očkování?
před 1 týd. 51 min
Angličané dodnes nedají dopustit na FA Cup, který se hraje už od roku 1871. I když ze své slávy něco ztratil, stále nabízí pohádkové příběhy o tom, jak malý a chudý klub senzačně zdolal bohatého giganta.
před 2 týd. 1 h 4 min
Nejlepší ambasador Česka a českých vánočních zvyklostí ve Spojeném království se jmenuje Tomáš Souček. Jeho výkony na hřišti a upřímné odpovědi v rozhovoru dál zvedají jeho tržní cenu i oblibu u fanoušků.
před 3 týd. 1 h 9 min
Napsat postaru na papír, vystřihnout a nalepit, nebo prostě naťukat do počítače? Komentovat naživo fotbal je náročná disciplína plná nástrah. Angličan tentokrát zaostřil na tuhle profesi, ale nenechal stranou ani aktuální dění.
před 4 týd. 1 h 8 min