Fotbalový podcast Jiřího Hoška. S pravidelnými hosty Luďkem Mádlem, Karlem Häringem, Jaromírem Bosákem nebo Jindřichem Šídlem. Výhradně o Premier League. Každé úterý na Seznam Zprávách.

© Seznam Zprávy

Sporty Fotbal
Líbí se vám podcast Angličan?

Epizody 34

Kepa Arrizabalaga. Jeden z nejslabších fotbalistů v poměru cena-výkon, a to možná nejen v Premier League. Angličan ve složení Hošek–Vait–Häring řeší jeho osud, ale nabízí taky zábavný kvíz s hádáním hlasů osobností nejvyšší anglické soutěže.
před 5 dní 34 min
První zápasy nového ročníku Premier League potvrdily, že nejvyšší anglická soutěž ani bez diváků nenudí. V severním Londýně zavládlo rozčarování v táboře Spurs a Angličan radí: neřešte interní věci na Twitteru! Další epizoda fotbalového podcastu ve složen...
před 1 týd. 39 min
Kam až sahají ambice londýnské Chelsea, která v přestupním období nevídaně posiluje? Podle posádky podcastu Angličan ve složení Hošek, Šídlo, Häring se nebude opakovat naprostá dominance Liverpoolu z loňské sezóny. Jako bonus přidali autoři malý jazykový...
před 2 týd. 45 min
Pokud Lionel Messi opustí Barcelonu, nejlogičtěji vypadá jeho angažmá v Manchesteru City. Jenže přesun malého velkého Argentince do zcela odlišného prostředí má řadu úskalí, zní v novém vydání podcastu Angličan.
před 3 týd. 37 min
Proč nebyl Serge Gnabry dost dobrý „zoufalci“ Tonymu Pulisovi ve West Bromwichi a jak budou vypadat „covidové“ evropské poháry, kde víc než branky budou padat odklady a kontumace?
před 1 měs. 38 min
Jan Nezmar, sportovní ředitel pražské Slavie, ve speciálním vydání podcastu Angličan otevřeně popsal, co všechno předcházelo rekordnímu transferu Tomáše Součka do West Hamu United. Jak se unikátní přestup rodil?
před 1 měs. 36 min
Nemají příznivci velkých anglických klubů naprosto přemrštěné požadavky? A nejsou velké kluby už příliš velké? Podle některých názorů může dominance malého počtu klubů přinést nudu i propad zájmu diváků v hledišti i u televize.
před 1 měs. 55 min
Tomáš Souček už se v Premier League zapsal opravdu skvěle. A i v případě sestupu West Hamu by v Anglii pravděpodobně našel velmi dobré angažmá. Na tom se tentokrát shodli debatéři v čerstvé epizodě podcastu Angličan.
před 1 měs. 30 min
V Premier League je ročník 2019/2020 minulostí. I když by si někteří jedinci a kluby jistě přáli, aby se býval neodehrál nebo nedohrál, budeme si ho dlouho pamatovat. A to nejen kvůli covidem-19 vynucené přestávce.
před 1 měs. 38 min
Mnozí už přestali doufat, ale nakonec se fanoušci Leedsu United dočkali. Po 16 letech si zase zahrají v Premier League. Angličan rozpitval jejich postup, hlavně pak postavu legendárního argentinského kouče Marcela Bielsy.
před 2 měs. 34 min