Fotbalový podcast Jiřího Hoška. S pravidelnými hosty Luďkem Mádlem, Karlem Häringem, Jaromírem Bosákem nebo Jindřichem Šídlem. Výhradně o Premier League. Každé úterý na Seznam Zprávách.

© Seznam Zprávy

Sporty Fotbal
Líbí se vám podcast Angličan?

Epizody 52

Angličané dodnes nedají dopustit na FA Cup, který se hraje už od roku 1871. I když ze své slávy něco ztratil, stále nabízí pohádkové příběhy o tom, jak malý a chudý klub senzačně zdolal bohatého giganta.
před 4 dny 1 h 4 min
Nejlepší ambasador Česka a českých vánočních zvyklostí ve Spojeném království se jmenuje Tomáš Souček. Jeho výkony na hřišti a upřímné odpovědi v rozhovoru dál zvedají jeho tržní cenu i oblibu u fanoušků.
před 1 týd. 1 h 9 min
Napsat postaru na papír, vystřihnout a nalepit, nebo prostě naťukat do počítače? Komentovat naživo fotbal je náročná disciplína plná nástrah. Angličan tentokrát zaostřil na tuhle profesi, ale nenechal stranou ani aktuální dění.
před 2 týd. 1 h 8 min
Středověké hry, viktoriánská zábava dělnických mas potvrzená zákonem z roku 1871 a fotbálek německých a britských pěšáků mezi zákopy v roce 1914. Kopání do míče během vánočních svátků má v Anglii obrovskou tradici.
před 3 týd. 1 h 15 min
Roman Berbr, bývalý místopředseda fotbalové asociace, sedí ve vyšetřovací vazbě, a je obviněn z několika trestných činů. Jeho kauza je v české fotbalovém světě stále živá. Neuplyne den, aniž by se neobjevila nějaká nová skutečnost, nový útržek odposlechu...
před 4 týd. 1 h 14 min
Co muže s tankistickou helmou znovu přivedlo mezi tři tyče? Na co by měl z hlediska možných rasistických projevů myslet český fanoušek před cestou na Západ? A jaké situace nás v Premier League nejvíc iritují?
před 1 měs. 1 h 3 min
Nejnovější epizoda Angličana patří datové analýze dění v Premier League. Do nejmenších detailů pitvá North London Derby a nechybí pohled na české a slovenské hráče na Britských ostrovech.
před 1 měs. 58 min
Premier League si připsala na své konto další nebezpečné zranění. Tentokrát ho nemůžeme přičíst nabitému kalendáři. Mexická hvězda Wolverhamptonu Raúl Jiménez musela po hrozivé vzdušné srážce na operaci.
před 1 měs. 58 min
Guardiolův Manchester City prohrál na Tottenhamu 0:2. Katalánský kouč neztratil jen taktickou bitvu se svým odvěkým rivalem Josém Mourinhem. I sestava Angličana zapochybovala, jestli má Pep Guardiola ještě Citizens co dát.
před 1 měs. 1 h 11 min
Počet svalových zranění v Premier League meziročně stoupl o 16 procent. Od začátku sezony jich statistici napočítali celkem 103. Nejen tomu či obří marodce Liverpoolu se věnuje další Angličan, tentokrát i se sázkařským bonusem!
před 1 měs. 56 min