Algor Mortis

Algor Mortis

Dvě holky, co se zajímají o true-crime případy natolik, že se rozhodly své vědomosti a teorie sdílet se zbytkem světa.

© Anet a Natáie

Společnost a kultura True Crime Dokumenty
Líbí se vám podcast Algor Mortis?

Epizody 85

Další nevyřešený případ, který je neskutečně bizarní a plný postav, za které by se ani antické mýty nemusely stydět. Support the show (https://herohero.co/algormortis)
před 16 hod. 37 min
Když se ztratí člověk, je to vždy tragédie. O to víc, když se ztratí malé dítě. Co se stalo toho osudného dne a proč se případ po 14 letech znovu otevřel? Tentokrát trochu víc povídací epizoda, kde se mimo jiné vyjádříme k jednomu nedávnému komentáři k na...
před 1 týd. 28 min
Support the show (https://herohero.co/algormortis)
před 2 týd. 45 min
Support the show (https://herohero.co/algormortis)
před 2 týd. 43 min
Pokud náš minulý případ byla záhada zamčeného pokoje, tak se tentokrát podíváme na záhadu otevřeného baru. Asi tak by se totiž dal popsat případ Briana Schaffera, který si vyrazil s kamarády do baru, ze kterého už ale nikdy nevyšel. Nebo ano?Support the s...
před 3 týd. 38 min
Případ skoro jako z knížek Agathy Christie, tak by se asi dala popsat smrt Grega Flenikena. Máte-li rádi záhady zamčeného pokoje, pak je tento díl přesně pro vás.Support the show (https://herohero.co/algormortis)
před 4 týd. 41 min
O osudu Ďatlovovy výpravy slyšel už nejspíš každý, kdo se zajímá ať už o true crime nebo o záhady jako takové. Jaká jsou tedy fakta? A znáte případ z průsmyku Hamar-Daban, mladší a možná i děsivější verze incidentu z Ďatlovova průsmyku?Support the show (h...
před 1 měs. 1 h 19 min
Vítejte u jednoho z nejznámějších záhadných případů vůbec, a to smrt mladé Elisy Lam v nechvalně proslulém hotelu Cecil.Support the show (https://herohero.co/algormortis)
před 1 měs. 34 min
6 měsíců, 3 muži, 3 záhadná zmizení, 1 malý ostrov. Asi tak by se daly popsat případy, které vám přinášíme v dnešním dílu. Jsou zmizení propojená? Nebo jde jen o náhodu?Support the show (https://herohero.co/algormortis)
před 1 měs. 34 min
Díl o smrti zdravotní sestry Sherri Rasmussen a o opět "vynikající" práci policie. Aneb "Case so cold it was blue." Plus, kdo bude poslouchat až do konce, dostane typy na dobrou literaturu.Support the show (https://herohero.co/algormortis)
před 1 měs. 36 min