Algor Mortis

Algor Mortis

Dvě holky, co se zajímají o true-crime případy natolik, že se rozhodly své vědomosti a teorie sdílet se zbytkem světa.

© Anet a Natáie

Společnost a kultura True Crime Dokumenty
Líbí se vám podcast Algor Mortis?

Epizody 107

Jeden z nejznámějších případů smrti dítěte, který zůstal i po letech nevyřešený. Kde je pravda a kdo je vrahem malé holčičky? Support the show (https://herohero.co/algormortis)
před 6 dní 1 h 4 min
Příběh mladého muže, který se rozhodl spolu se svým životem ukončit i životy mnoha nevinných lidí, aby se pomstil světu, který mu v jeho očích ublížil.Support the show (https://herohero.co/algormortis)
před 1 týd. 43 min
Support the show (https://herohero.co/algormortis)
před 2 týd. 31 min
Známý případ únosu dítěte, který se ani po více než 50 letech nepodařilo vyřešit. Kam zmizela tříletá Cheryl?Support the show (https://herohero.co/algormortis)
před 3 týd. 30 min
V novém díle se podíváme na případ vraždy, který se udál v roce 2016 a odkryl další tajemství z minulosti.Support the show (https://herohero.co/algormortis)
před 1 měs. 21 min
Dnes pro Vás máme náš dvojitý díl, kterým oslavujeme devadesát epizod. Bohužel jsme zpětně zjistili, že Anetina audionahrávka není úplně nejlepší kvality, vynasnažily jsme se ji však dát aspoň trochu do kupy. Doporučujeme proto poslouchat díl spíše nahlas...
před 1 měs. 53 min
Support the show (https://herohero.co/algormortis)
před 1 měs. 39 min
Support the show (https://herohero.co/algormortis)
před 1 měs. 25 min
Případ také známý jako "Collar Bomb Murder" tedy Vražda límcovou bombou, který vrtal hlavou FBI téměř sedm letSupport the show (https://herohero.co/algormortis)
před 2 měs. 30 min
Support the show (https://herohero.co/algormortis)
před 2 měs. 23 min