ADC Kitchen

ADC Kitchen

Podcast by ADC Kitchen

© ADC Kitchen

Business
Líbí se vám podcast ADC Kitchen?

Epizody 14

Práce pouze na dálku? Schůzky výhradně online? Donedávna se jednalo o "no go" zónu nejen v reklamních agenturách. Poslední týdny nám ale ukázaly, že ono to přeci jen nějak jde. David Suda představuje současný pohled na hybridní provoz předních českých age...
před 1 rok. 31 min
Další díl reklamní hitparády vám opět přináší Art Directors Club Czech Republic. Nejlepší kreativci zde hodnotí nejlepší kampaně měsíce dubna. Hostem pořadu je Dan Friš z agentury Kaspen/Jung von Matt. Pořadem provází Wilhelm a Miky. Kreativní režie Davi...
před 1 rok. 25 min
Žebříček top březnových kampaní pro vás sestavili členové ADC Czech Republic. Pořadem provází Wilhelm a Miky a jako speciální host vystoupí producent Petr Oplatka.
před 1 rok. 26 min
David Suda si povídá s Jakubem Maříkem o úskalích influencer marketingu. Kdo u nás dělá nejlepší obsah na sociálních sítích? A kdo největší bizár? Poslechněte si příjemnou půlhodinku o influencerech a jejich spojení se značkami.
před 1 rok. 34 min
Přinášíme vám pohled kreativního ředitele David Sudy na současnou koronakrizi ve spojení s reklamou a komunikací. Uslyšíte pár čísel od agentury Wavemaker, a zajímavé vize od Craiga Mawdsleyho, Jara Horvátha a Ondřeje Součka.
před 1 rok. 21 min
Dva světy reklamních agentur. David Suda a Martin Svetlík si povídají o rozdílech mezi klasickou a digitální reklamní tvorbou. Jaké jsou výhody digitálek? Co může ohrozit reklamní byznys? A nahradí práci kreativců roboti?
před 1 rok. 19 min
První letošní AdParáda je tu! Žebříček top lednových kampaní pro vás sestavili členové ADC Czech Republic. Pořadem provází Wilhelm a Miky a jako speciální host vystoupí režisér Marek Partyš. Kreativní režie David Suda.
před 1 rok. 28 min
David Suda si povídá s mladým režisérem a autorem nového spotu ADC Czech Creative Awards 2020 Dužanem Duongem. O jeho cestě z Hanoie, tanci, odchodu z FAMU i nelehké situaci mladých filmařů.
před 1 rok. 21 min
David Suda si povídá s anonymní partičkou reklamních satiriků. Kde berou Dělníci reklamy inspiraci, a je pravda, že jsou ze Saatchi & Saatchi? To vše se dozvíte v dalším díle z cyklu rozhovorů českého Art Directors Clubu.
před 1 rok. 12 min
Jaké reklamy nejvíce zazářily v předvánočním období? Žebříček top prosincových kampaní pro vás sestavili členové ADC Czech Republic. Pořadem provází Wilhelm a Miky a jako speciální host vystoupí Radouane Hadj Moussa. Kreativní režie David Suda.
před 1 rok. 30 min