3 plus 3

3 plus 3

3 otázky a 3 odpovědi nejen o obchodu a marketingu. Jsme obchodníci z OnlineSales.cz a v našem podcastu se snažíme přiblížit, jak v naší agentuře přemýšlíme o nejrůznějších otázkách z našeho oboru.

© OnlineSales.cz

Business Marketing
Líbí se vám podcast 3 plus 3?

Epizody 35

Čtvrtým hostem našeho pořadu Franchising SOS, tedy franchising s OnlineSales.cz, byl Robert Hanzl, generální ředitel realitní kanceláře Next Reality.
před 1 rok. 42 min
Třetím hostem našeho pořadu Franchising SOS, tedy franchising s OnlineSales.cz, byla Christina Sharkey, velvyslankyně ambasády Spojených států amerických v České republice.
před 1 rok. 33 min
Tentokrát o newsletteru, remarketingu a o tom, jak se zvedají ceny prokliků, protože každý jde online. Mluvili jsme o tom, jak vytěžit co nejvíce ty, kteří už jednou nebo vícekrát projevili důvěru a koupili nebo přišli na web.
před 1 rok. 20 min
V tomto díle jsme si povídali o tom, co se opravdu děje na trhu a jak firmy vnímají současný stav. A zda je to pro ně spíš příležitost nebo průšvih.
před 1 rok. 18 min
Dnes jsme mluvili o tom, jak nahlížet na současnou situaci. Je to tragédie nebo příležitost? Každopádně je to doba pro vrácení se k původní myšlence při založení firmy. A s tím rádi pomůžeme. Aneb jak je důležité mít plán toho, jak mají věci fungovat za 1...
před 1 rok. 24 min
Jak si poradit s tím, když nejde fungovat offline? Kdy je ten správný čas, začít přemýšlet, jak to bude vypadat po konci karantény a nouzového stavu.
před 1 rok. 23 min
Mluvili jsme o tom, jak je důležité podporovat obchodníky online marketingem a o tom, jakou důležitost má to, co najdeš o firmě online. V dnešní době máme tendenci si vše ověřovat online a to, co se o firmě dozvím na webu, buď utvrzuje důvěryhodnost, kter...
před 1 rok. 25 min
Dnešní díl byl o tom, co se v marketingu v čase úročí a co je jen okamžitý náklad. Firmy jsou většinou zvyklé dávat peníze do výkonu, ale méně už do toho, co se vlastně zobrazuje a tvoří kolem toho, a jaký to všechno má smysl v čase.
před 1 rok. 26 min
V dalším díle našeho podcastu jsme mluvili o tom, že ne vždy je třeba velký a revoluční nápad v marketingu, ale že nejčastěji je to o tom naplánovat aktivity a opravdu je dělat. A i k tomu vlastně slouží marketingová agentura.
před 1 rok. 25 min
Kdy je ta správná doba, kdy se vyplatí spolupracovat s marketingovou agenturou a kdy je ta správná doba pro nastavení marketingu systematicky bez ohledu na to, kdo marketing vykonává? 
před 1 rok. 18 min