Jsme občanští demokraté (Tomáš, Michael a Ondřej) a názorů máme víc než dokážeme zvládnout. Proto jsme se rozhodli je sdílet s Vámi. Politika je zábava, ne špatné slovo. Někdy je politika bažina, ale to je protože se o ní nemluví jinak než u piva. Bavme se o politice u piva, vína, slivovice, ale i u vody a u televize. Politika k životu přece patří a může to být i sranda ! Tak si nás poslechněte a jako u většiny podcastů nemusíte začínat u první epizody. Každá epizoda je zaměřená na aktuální témata a čím novější, tím lepší (alespoň doufáme). Tak poslechu zdar!

© 3 Demokraté

Zprávy
Líbí se vám podcast 3 Demokraté?

Epizody 21

Ani pokračující krize a opatření nás nemohou zastavit od nahrávání další epizody našeho podcastu v distanční formě. Tentokrát se již tradiční trojka Michael, Ondřej a Tomáš podívá na volby v době virové v USA a jejich formu obecně. Na paškál přijdou i zav...
před 1 rok. 45 min
Od posledního dílu podcastu už je to dlouho, ale nakonec jsme našli způsob jak pokračovat i v době koronavirové. V klasické sestavě Michael, Tomáš a Ondřej se tedy zase podíváme na zoubek událostem mezinárodním i těm národním. Tak poslechu zdar!
před 1 rok. 45 min
3 Demokraté se do toho tentokrát pustili ve velmi netradiční sestavě. Tomáš, Tomáš, Michael a nový slovenský korespondent Daniel se podívají na slovenské volby, Afghánistán a lecos dalšího. Tak poslechu zdar!
před 1 rok. 46 min
Koronavirus dále řádí a 3 Demokraté řádí také. Nová epizoda se bude ve složení Michael, Tomáš, Ondřej zajímat právě o boj našich ekonomik s koronavirem, ale přijde na přetřes i inflace, Křeček a mnoho dalšího. Tak poslechu zdar!
před 1 rok. 43 min
Týden plný událostí samozřejmě neušel pozornosti 3 Demokratů. Tomáš, Michael a Ondřej se tomu všemu podívají na zoubek a celkem se u toho pobaví. V intru se s vámi bude loučit Nigel Farage, ale to nejlepší ještě přijde. Tak poslechu zdar!
před 1 rok. 45 min
V epizodě 16 se v sestavě Michael, Tomáš a Ondřej podíváme na momentálně největší hrozbu světovému zdraví a také na neschopnosti úplně domácí, ze kterých nám také není dobře. Tak poslechu zdar!
před 1 rok. 44 min
V první novoroční epizodě jsme zpět a zpátky se rozhodně neohlížíme. Rok 2020 bude rokem velkých změn doma, ve světě a i u nás u 3 Demokratů. Začali jsme však tématem Íránu vs USA v klasické sestavě Tomás, Michael & Ondřej. Tak poslechu zdar!
před 1 rok. 44 min
Tentokrát se v sestavě Tomáš, Tomáš, Ondřej a Michael podíváme na všechny ty problémy u nás i v zahraničí. Prostě taková problematická epizoda. Celkem jsme se u toho rozdurdili, tak doufáme, že to stojí za to. Je to také naše poslední epizoda tohoto roku....
před 1 rok. 46 min
Epizoda 13 - Ach ta Letná, uprchlíci a opoziční strany by 3 Demokraté
před 1 rok. 44 min
Epizoda 12 - Britské volby, povinná volba u nás a stávka učitelů by 3 Demokraté
před 1 rok. 47 min